. فروشگاه اینترنتی 68
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

فروشگاه اینترنتی 68

خرید اینترنتی,فروشگاه پستی

چگونه باید از شر تبخال راحت شویم

چگونه باید از شر تبخال راحت شویم

شاید، تب‌خال‌زن‌های حرفه‌ای، بهتر از پزشکان درباره علائم و درمان این بیماری بدانند. چون تب‌خال، آن‌قدر در طول زندگی، چهره‌های مختلف خودش را به‌ آنها نشان داده که، می‌توانند در این باره کتاب بنویسند. اما خب، این مقاله برای کسانی است که به تازگی وارد جرگه تب‌خال‌زن‌ها شده‌اند و یا اصولا تب‌خال نمی‌زنند اما دوست دارند به معلومات عمومی‌شان اضافه کنند. شاید بدترین مصیبت برای یک عروس خانم (که اصولا هم تب‌خال می‌زند) این باشد که دو روز مانده به عروسی، در حالی که سعی کرده ظاهر کاملا آراسته‌ای را برای خود فراهم کند، از استرس کارهای جشن عروسی، ناگهان سر و کله یک تب‌خال بی‌موقع بر روی لبش پیدا ‌شود.

چگونه باید از شر تبخال راحت شویم

تبخال , تبخال لب , تب خال دهنی , درمان تبخال , درمان سریع تب خال لب

● کار، کار ویروس است
عامل ایجاد تب‌خال ویروسی به‌ نام <هرپس سیمپلکس> است که به دو نوع( یک و دو) تقسیم می‌شود. ویروس نوع یک تب‌خال مربوط به ناحیه دهان و صورت است و ویروس شماره دو اغلب ناحیه تناسلی را درگیر می‌کند. این ویروس، بعد از ورود به بدن، سعی می‌کند خود را به یک گره عصبی (گانگلیون) برساند و در آنجا مخفی شود و هر وقت شرایط فراهم شد، دوباره خود را نشان دهد. تب‌خال‌های دهانی، معمولا در اطراف لب‌ها ایجاد می‌شوند و کسانی که این ویروس را در بدن دارند ممکن است خیلی زود به زود مثلا ماهی یک بار و یا دیرتر مثلا سالی یک‌بار، تب‌خال بزنند.
● اولین دیدار
ورود ویروس به بدن ممکن است بدون علامت باشد و ویروس بدون آنکه سر و صدایی راه بیاندازد، در یک گانگلیون عصبی مخفی شود و برای حمله بعدی منتظر شرایط مساعد بماند. اما در اغلب مواقع؛ اولین ورود ویروس به بدن، خودش را به‌صورت یک بیماری حاد عمومی نشان‌ می‌دهد که به آن <تب‌خال اولیه> گفته می‌شود. از آنجا که علامت‌های این بیماری، تا حدی شبیه به بیماری‌های شایع ویروسی مثل سرماخوردگی است و اغلب در بچه‌ها اتفاق می‌افتد، ممکن است به درستی تشخیص داده نشود.

چگونه باید از شر تبخال راحت شویم

بیماری تب‌خال اولیه، با اولین ورود ویروس به بدن و پاسخ شدید بدن نسبت به آن آغاز می‌شود. علائمی مثل تب، غدد بزاقی ورم کرده، لثه‌های متورم و خونریزی‌دهنده و زخم‌های دردناک دهانی، از علائم خاص تب‌خال اولیه هستند. این علامت‌ها معمولا ۱۰تا ۱۴ روز طول می‌کشند و آثار زخم‌های دهانی ممکن است ۲ تا ۶ هفته در دهان، باقی بمانند. از آنجا که اغلب کودکان دچار این بیماری می‌شوند، مراجعه به پزشک و بررسی‌های بیشتر لازم است، زیرا کودکان مبتلا به این بیماری ممکن است به‌خاطر سوزش شدید دهان از خوردن آب و غذا خودداری کنند و دچار کم‌آبی و ضعف عمومی شوند. پس از پایان یافتن علامت‌های حاد بیماری، ویروس خود را به یکی از گره‌های عصبی می‌رساند و در آنجا مستقر می‌شود.
● این زخم‌های بدشکل
زخم‌های تب‌خال معمولا قابل تشخیص هستند اما گاهی ممکن است با دو بیماری دیگر اشتباه گرفته شوند. یکی از این بیماری‌ها، زخم‌شدن گوشه لب‌هاست که معمولا افرادی که دندان‌های مصنوعی نامناسب دارند، به این زخم‌ها گرفتار می‌شوند. وجه افتراق زخم‌های تب‌‌خالی با زخم گوشه لب‌ها این است که تب‌خال معمولا مناطقی به غیر از گوشه لب‌ها آشکار می‌شود.از بیماری‌های دیگری که ممکن است با تب‌خال اشتباه شود <آفت> است. آفت زخم‌های دردناکی است که در داخل لب و گونه و روی زبان ایجاد می‌شود، در حالی که تب‌خال معمولا بر روی لب‌ ایجاد می‌شود. تنها حالتی که ممکن است آفت با تب‌خال اشتباه شود، مواقعی است که ویروس تب‌خال برای اولین بار به‌صورت <تب‌خال اولیه> در دهان ایجاد زخم می‌کند.

تبخال , تبخال لب , تب خال دهنی , درمان تبخال , درمان سریع تب خال لب

چگونه باید از شر تبخال راحت شویم

زخم‌های تب‌خال به‌صورت گروهی از تاول‌های کوچک است که بر روی یک پایه قرمز قرار‌گرفته‌اند. بعد از چند روز، مایع داخل تاول‌ها خشک می‌شود و یک زخم خشک برجسته به جای آن باقی می‌ماند. معمولا یک هفته تا ۱۰ روز طول می‌کشد تا این زخم خشک برطرف شود. قبل از ظاهرشدن تب‌خال، بیمار معمولا بر روی لب‌ خود احساسی شبیه سوزش، خارش و یا مورمورشدن می‌کند که تب‌خال‌زن‌های حرفه‌ای این علامت‌ها را خوب می‌شناسند.
● چه چیزی ویروس را بیدار می‌کند؟
عوامل مختلفی برای شروع یک تب‌خال موثر است و معمولا کسانی که مرتب تب‌خال می‌زنند به تدریج عامل ایجادکننده تب‌خال خودشان را می‌شناسند. اما در مجموع این عوامل به‌عنوان فعال‌کننده‌های تب‌خال شناخته‌ شده‌اند:
پ تب
پ عفونت‌های گسترده بدن
پ قرارگرفتن طولانی در معرض تابش (مثلا سوختگی در آفتاب)
پ استرس (اضطراب)
پ تغییرات سیستم ایمنی بدن
پ ضربه‌ها و صدمات فیزیکی
پ عوامل ناشناخته…
● ما منتشر می‌کنیم

تبخال , تبخال لب , تب خال دهنی , درمان تبخال , درمان سریع تب خال لب

چگونه باید از شر تبخال راحت شویم

هنگامی که تب‌خال به‌صورت فعال و تاول آن پر از مایع باشد، ویروس ازطریق این مایع قابل انتقال و انتشار است. بنابراین وقتی تب‌خال در حالت فعال قرار دارد، سعی کنید که به هیچ‌وجه تب‌خال شما با پوست شخص دیگری تماس پیدا نکند.
فرزندتان را نبوسید و حتی مراقب باشید تا صورت او با تب‌خال شما تماس پیدا نکند. در ضمن وقتی تب‌خال دارید به دندان‌پزشکی نروید زیرا اولا به‌دلیل بازشدن و کشیده‌شدن لب‌ها، زخم‌‌های تب‌خالی شما دیرتر خوب می‌شوند و ثانیا ممکن است تب‌خال خود را به انگشتان دندان‌پزشک منتقل کنید. (یکی از انواع تب‌‌خال، تب‌خال نوک انگشتان است که معمولا در بین دندان‌پزشکان و کادر دندان‌پزشکی دیده می‌شود که از بیماران مبتلا به تب‌‌خال به آنها منتقل شده است.)

تبخال , تبخال لب , تب خال دهنی , درمان تبخال , درمان سریع تب خال لب

● علاجی نیست
هنوز برای تب‌‌خال درمانی شناخته نشده است. تنها برای بهترکردن سوزش و درد آن، می‌توانید از پمادهای بی‌حس‌کننده به مقدار کم استفاده کنید. البته مراقب باشید این پمادها بلعیده نشوند. (به‌خصوص در بچه‌ها) گونه‌هایی از پمادهای گیاهی ضد تب‌خال هم در داروخانه‌ها وجود دارند. تجربه افرادی که مرتب‌تب‌خال می‌زنند حاکی از آن است که اگر این پمادها خیلی زود یعنی وقتی تب‌خال درمرحله قبل از ظاهرشدن و در حال سوزش و مورمور است، استفاد شوند، می‌توانند جلوی بروز تب‌خال را بگیرند. شما هم امتحان کنید، شاید مفید باشد.
اگر تب‌خال‌های شما خیلی زود به زود تکرار می‌شود، به پزشک مراجعه کنید تا با داروهای ضد ویروس و سایر داروها به کمک شما بیاید.
یک راه حل دیگر برای پیشگیری از تب‌خال: زندگی را آسان بگیرید و اضطراب را از خود دور کنید. آن‌وقت، استرس که عامل اصلی بروز تب‌خال است، از بین خواهد رفت.‌

چگونه باید از شر تبخال راحت شویم

تاریخ ارسال: چهارشنبه 15 اردیبهشت 1395 ساعت 06:53 | نویسنده: ولی قره چوله | چاپ مطلب 0 نظر

خرید و فروش مینی پنکه همراه

خرید و فروش مینی پنکه همراه

خرید پستی مینی پنکه همراه از فروشگاه اینترنتی جفت 6

فروشگاه مینی پنکه همراه,فروش مینی پنکه همراه,فروش اینترنتی مینی پنکه همراه,فروش آنلاین مینی پنکه همراه,خرید مینی پنکه همراه,خرید اینترنتی مینی پنکه همراه,خرید پستی مینی پنکه همراه,خرید ارزان مینی پنکه همراه,خرید آنلاین مینی پنکه همراه,خرید نقدی مینی پنکه همراه,خرید و فروش مینی پنکه همراه,فروشگاه رسمی مینی پنکه همراه,فروشگاه اصلی مینی پنکه همراه,بهترین مینی پنکه همراه,،فروشگاه مینی پنکه همراه,فروشگاه اینترنتی مینی پنکه همراه,مینی پنکه همراه جدید,خرید مینی پنکه همراه جدید,خرید اینترنتی مینی پنکه همراه جدید,خرید پستی مینی پنکه همراه جدید,خرید ارزان مینی پنکه همراه جدید,خرید با تخفیف مینی پنکه همراه,مینی پنکه همراه اصل,خرید مینی پنکه همراه اصل,خرید اینترنتی مینی پنکه همراه اصل,خرید پستی مینی پنکه همراه اصل,فروش مینی پنکه همراه اصل
مینی پنکه همراه
شاید برای شما بارها اتفاق افتاده باشد که جایی گرم گیر کرده باشید و راهی برای رهایی هم نبوده باشد.مینی پنکه همراه محصولی عالی و جدید است که در عین سادگی مشکل شما را حل می کند و همیشه همراه شماست.این وسیله جالب به تلفن همراه شما وصل شده و شما را خنک می کند.فروشگاه اینترنتی جفت 6 خرید این محصول را به شما پیشنهاد می دهد
مینی پنکه همراه

وسیله ای کاربردی و ویژه جهت خنک شدن در فصول گرم

سازگار با انواع گوشی های اندرویدی و پاوربانک ها

این پنکه از طریق اتصال به گوشی و پاوربانک تغذیه می شود

بسیار کم مصرف و حمل آسان

تبدیل کردن گوشی و پاوربانک به یک پنکه پر قدرت

خرید مینی پنکه همراه

خرید مینی پنکه همراه

قیمت : 15000 تومان

وزش باد هر چند ملایم و خنک در گرمای تابستان بسیار ملایم و لذت بخش است. مینی پنکه همراه به دلیل ابعاد کوچکی که دارد لقب همراه را با خود به یدک میکشد. با اتصال این پنکه به یک پاور بانک یا تلفن همراه (اندرویدی) به راحتی می توانید آن را با خود جا به جا کنید و از باد ملایم و خنکی که تولید می کند استفاده کنید. مینی پنکه همراه دارای بدنه سیلیکونی و منعطف است و به راحتی خم می شود.

خرید اینترنتی مینی پنکه همراه

این مینی پنکه در بسته بندی اورجینال و در رنگ های بسیار شیک و فانتزی عرضه شده است که می تواند همراه خنک شما در روز های گرم سال باشد.

مینی پنکه ی همراه

در قسمت بالایی این محصول یک پروانه دو لبه و کمی پایین تر از آن موتور کوچکی جای گرفته است. پورت اتصال این پنکه به تلفنهای همراه اندرویدی و انواع پاور بانک متصل می شود و انرژی مورد نیاز پنکه به این شکل تامین می شود.
قیمت : 15,000  تومان -قیمت خرید نقدی :13.500 تومان
خرید پستی
خرید اینترنتی مینی پنکه ی همراه
مینی پنکه همراه اصل

مینی پنکه همراه اصل

قیمت : 15000 تومان

ویژگی های کلیدی:
– مینی پنکه همراه
– جنس:سیلیکونی
– وسیله ای کاربردی و ویژه جهت خنک شدن در فصول گرم
– سازگار با انواع گوشی های اندرویدی و پاوربانک ها
– از طریق اتصال به گوشی و پاوربانک تغذیه می شود
– بسیار کم مصرف و حمل آسان
– تبدیل کردن گوشی و پاوربانک به یک پنکه پر قدرت

مینی پنکه همراه ارزان

قیمت : 15,000  تومان -قیمت خرید نقدی :13.500 تومان
خرید پستی
مینی پنکه همراه چیست
ویژگی های فنی محصول:
– نام: مینی پنکه همراه
– جنس: سیلیکونی
– تعداد پره: 2 عدد
– نوع کاربری: وسیله ای کاربردی و ویژه جهت خنک شدن
– سازگار با: انواع گوشی های اندرویدی و پاوربانک ها
– منبع تغذیه: از طریق اتصال به گوشی و پاوربانک تغذیه می شود
– میزان مصرف ولتاژ
– بسیار کم مصرف
– گارانتی: 72 ساعت گارانتی تست فیزیکی

فروشگاه مینی پنکه همراه

روش خرید: برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

قیمت : 15000 تومان


قیمت : 15,000  تومان -قیمت خرید نقدی :13.500 تومان
خرید پستی

 ویژگی های مینی پنکه همراه جدید :

قیمت مناسب
کارایی بالا
طراحی زیبا
مینی پنکه همراه جدید
قیمت : 15,000  تومان-قیمت خرید نقدی : 13.500 تومان

خرید پستی

مینی پنکه همراه

تاریخ ارسال: چهارشنبه 8 اردیبهشت 1395 ساعت 17:38 | نویسنده: ولی قره چوله | چاپ مطلب 0 نظر

تعبیر خواب انار از دید اسماعیل بن اشعث

تعبیر خواب انار از دید اسماعیل بن اشعث

تعبیر خواب انار , تعبیر خواب درخت انار , تعبیر خواب درخت انار ابن سیرین , تعبیر خواب انار امام صادق , تعبیر خواب انار برای زن باردار , تعبیر خواب انار دانه شده , تعبیر خواب آب انار , تعبیر خواب انار قرمز , تعبیر خواب انار چیدن ,انار درخواب دیدن , تعبیر خواب انار ترش , تعبیر خواب انار شیرین , تعبیر خواب انار به روایت منوچهر مطیعی تهرانی , تعبیر خواب انار به روایت ابراهیم کرمانی , تعبیر خواب انار به روایت محمد بن سیرین , تعبیر خواب انار به روایت امام جعفر صادق , دیدن دانه های انار بدون پوست , تعبیر خواب انار از دید اسماعیل بن اشعث ,تعبیر خواب انار از دید ابراهیم کرمانی , تعبیر خواب گرفتن انار از دست نامزد

تعبیر خواب انار

انار میوه ای نیکو و بهشتی است و به نوعی با توجه به سخن بزرگان بهترین میوه است.تعبیر کنندگان خواب دیدن انار را به مال و پول ربط داده اند.دیدن انار در خواب ، نشانه آن است که از استعدادهای خود در راهی درست بهره برداری می کنید و پیوسته به دانش خود می افزایید و این خوب است.تعبیر خواب گرفتن انار از دست نامزد خود علامت آن است که با تمامی نیرنگهایی که پیرامون شما را فرا گرفته است ، با اتکا به نیروهای درونی خود از اسارت آنها جان سالم به در می برید .خوردن انار در خواب ، علامت آن است که اسیر و تسلیم زیباییهای فردی خواهید شد .

تعبیر خواب انار از دید امام جعفر صادق ع

امام بزرگوار دیدن انار در خواب را بر 3 وجه می داند

جمع آوری مال- زن پارسا -شهر آبادان.اما انار ترش غم است

تعبیر خواب انار از دید اسماعیل بن اشعث

اگر پادشاه بیند اناری داشت ولایت شهر یابد و بازرگان را ده هزار درم و بازاری راهزار درم و مردم درویش را ده درم یا یک درم است.

تعبیر خواب انار از دید محمد بن سیرین

تعبیر خواب انار اندوختن مال است و بعضی ها گفته اند یک انار شیرین خوردن در خواب، هزاردرم است که بیابد و انار ترش تعبیرش غم و اندوه است و اگر ندانی انار شیرین بوده یا ترش تعبیرش مانند انار شیرین است

تعبیر خواب انار از دید ابراهیم کرمانی

اگر انار شیرین را به وقتش بخوری تعبیرش این است که در هر شغلی هستی کامیاب می شوی.اگر کسی به تو دانه انار داد از او به تو رنجی میرسد.اگر ببینی انار را باپوست و پیه می خوری از همه چیز برخوردار می شوی

تعبیر خواب انار از دید  منوچهر مطیعی تهرانی

تعبیر خواب دیدن انار پول و مال اندوزی است .اگر کسی در خواب ببنید اناری گندیده و له شده در دست دارد یا پیدا می کند تعبیر خواب این است که با آدم احمقی روبرو میشود.انار شیرین و باطراوت پول است و جمع کردن انار در ساک یا جایی نشان از مال اندوزی دارد.بعضی معتقدند انار شیرین و باطراوت زن خوب روی و مهربان است.اگر اناری از درخت کندید و خوردید و به دهان شما خوش آمد از جانب همسری خوب روی و خوش خلق بهره مند می گردید.خواب دیدن انار در فصل انار خوب است و در فصول دیگر خوب نیست.انار ترش نشان از غم و اندوه است  چنانچه کسی ببیند که در خواب انار شیرین می خورد اگر تاجر است سود می برد و اگر مسافر است به سلامت به خانه باز می گردد و اگر جوان و مجرد است همسری دل خواه می یابد و بخصوص اگر بیمار است شفا حاصل می کند.دیدن دانه های بدون پوست انار خوب نیست و اگر کسی به شما انار دانه شده دهد از طرف او به شما غمی می رسد و یا زیان می بینید.اگر در خواب کسی برای شما انا دون کند و گلپر زند نشان از توطئه دارد و بالعکس.

تعبیر خواب انار از دید دانیال نبی

تعبیر خواب انار مال است

اگر در خواب بیند انار از درخت ببرید و بخورد، تعبیر خواب این است که از زن زیبایی منفعت می برد

تعبیر خواب انار از دید جابر مغربی

تعبیر خواب انار شیرین مال و پول است.

تعبیر خواب انار ترش در همه فصول بد است و به به عدد هر دانه او را چوبی بزنند

تعبیر خواب انار ، تعبیرخواب انار , انار در خواب دیدن

تاریخ ارسال: یکشنبه 5 اردیبهشت 1395 ساعت 16:53 | نویسنده: ولی قره چوله | چاپ مطلب 0 نظر

تعبیر خواب ناتوانی در راندن گربه

تعبیر خواب ناتوانی در راندن گربه

تعبیر خواب گربه , تعبیر خواب بچه گربه , تعبیر خواب زاییدن گربه , تعبیر خواب گاز گرفتن گربه , تعبیر خواب گربه سفید , تعبیر خواب گربه وحشی , تعبیر خواب گربه سیاه , تعبیر خواب گربه طوسی , تعبیر خواب گربه سفید و سیاه , گربه در خواب , گربه در خواب نشانه چیست؟ , گربه در خواب چه تعبیری دارد , تعبیر خواب گربه زخمی , تعبیر خواب بچه گربه زخمی , تعبیر خواب گربه کور , تعبیر خواب گربه مریض , تعبیر خواب چند گربه , تعبیر خواب سگ و گربه , تعبیر خواب غذا دادن به گربه , تعبیر خواب زدن یک گربه , تعبیر خواب گربه ای که میو میو میکند , تعبیر خواب دویدن دنبال گربه , تعبیر خواب کشتن و پوست گربه کندن , تعبیر خواب دیدن گربه لاغر و کثیف , تعبیر خواب چنگ زدن گربه , تعبیر خواب ناتوانی در راندن گربه , تعبیر خواب دیدن گربه سفید و تمیز

تعبیر خواب گربه


بعضی معبران گربه را مرد می دانند اما معبران غربی گربه را به زن تشبیه می کنند زیرا از بسیاری از خصایص مانند اهمیت دادن به زیبایی و تمیزی و عشق به فرزندان شبیه به زنان است. اگر درخواب گربه ای زیبا ببینید که متعلق به شماست یا در خانه شما آمده زنی زیباروی بر سر راه شما قرار می گیرد. اگر در خواب دیدید چندتا گربه در جایی مشخص یا نا آشنا جمع شده اند یعنی چند زن درباره شما صحبت می کنند. اگر دیدید گربه از خانه شما چیزی را برداشت و فرار کرد یعنی کسی از شما دزدی میکند و آسیب مالی می بینید. اگر در خواب در حال غذا دادن به گربه بودید یعنی پول و ثروت خود را خرج زنی فریبکار می کنید که بعداً پشیمان و نادم خواهید شد. اگر به دنبال گربه ای دویدید تعبیر آن را زنی میدانند که باعث سرگشتگی و شیدایی تان می شود. موش گرفت گربه در خواب را خوش خدمتی زنی دانسته اند که قلباً با شما صادق نیست. امام صادق می فرمایند: دیدن گربه در خواب بر پنج وجه است: اول دزد، دوم عمار، سوم بیماری، چهارم زنی مشفقه، پنجم جنگ و خصومت کردن.

تعبیر خواب گربه از دید محمد بن سیرین

ابن سیرین معتقد است که گربه در خواب های ما مردی است دزد و مفسد خصالی که درست است زیرا گربه نمیتواند یک مرد را مجسم کند زیرا گربه به هیچ وجه ویژگی های مردانگی ندارد و بر عکس بیشتر دارای صفاتی است که مشابه آن را در زنان می توان مشاهده نمود. گربه حیوانی است آرام و اهلی و تربیت پذیر.خودش را برای صاحبش لوس می کند. وفادار نیست ولی عشق به توله هایش دارد. تمیز است و به زیبایی علاقه دارد و خیلی خصوصیات دیگر دارد که همه آن ها بدون استنثا در زن دیده می شود لذا چند تن از معبران بخصوص معبران غربی گربه را زن دانسته اند نه همسر . منظور از زن جنس زن است نه همسر که البته بین این دو باید تفاوت گذاشت.
تعبیر دیدن گربه زیبا در خواب داشتن زن زیبا در خانه شماست و یا در مسیرتان پیدا می شود.

گربه را زنی می دانند که دزدی برای او عادت شده است

 اگر در خواب بینید گربه ای دارید ، زنی که دستش کج است در زندگی شما می آید.

تعبیر دیدن چند گربه در جایی این است که چند زن پشت سر شما غیبت می کنند

اگر گربه چیزی از شما بدزدد تعبیر خواب این است به مال شما دستبرد زده می شود توسط یک زن

تعبیر دیدن گربه ای که در بغل دارید و به سینه می فشارید این است که زنی شما را گول میزند

تعبیر دیدن گربه به دوش در خواب این است که زنی حیله گر بر شما مسلط می شود

تعبیر خواب غذا دادن به گربه این است که پولتان را برای زنی فریبکار خرج می کنید

تعبیر خواب دویدن دنبال گربه این است که زنی شما را سرگردان می کند

تعبیر خواب گربه ای که موش گرفته زنیست که برای شما حسن خدمت انجام می دهد ولی صادق نیست

تعبیر خواب ورود گربه به منزل آمدن دزد است

تعبیر خواب کشتن گربه این است که دزدان را بکشد یا شکست دهد

تعبیر خواب گربه از نظر ابراهیم کرمانی

تعبیر خواب کشتن و پوست گربه کندن این است که مال دزدی بدست آورد

تعبیر خواب دیدن گربه بعد از صبح،6 روز بیماری است

تعبیر خواب گربه از دید امام جعفر صادق ع

تعبیر خواب گربه از دید ایشان 5 چیز است

دزد,خبرچین,بیماری,زن مهربان و دلسوز,جنگ و دشمنی

تعبیر خواب گربه از دید منوچهر مطیعی

او نظر ابن سیرین رادارد و برای او گفته های ابن سیرین درج شده است

تعبیر خواب گربه از دید آنلی بیتون

تعبیر خواب ناتوانی در راندن گربه بدبختی است

تعبیر خواب حمله گربه به شما این است که دشمنان می خواهند به شما ضربه بزنند

تعبیر خواب راندن گربه این است که بر موانع غلبه خواهید کرد و ثروت و مکنت بدست میاورید

تعبیر خواب دیدن گربه لاغر و کثیف رسیدن خبرهای بد است و دوستی در آستانه مرگ قرار می گیرد

اگر گربه لاغر را از خود راندید دوست شما خوب می شود

تعبیر خواب شنیدن صدای گربه لطمه خوردن از دوست فریبکار است

تعبیر خواب چنگ زدن گربه این است که دشمن ثروتتان را از چنگتان بیرون می آورد

اگر دختری در خواب ببیند که گربه بغل کرده است دیگران به او خیانت می کنند

تعبیر خواب دیدن گربه سفید و تمیز زیان مالی است

اگر تاجری در خواب گربه ببیند ، نشانه آن است که باید در تجارت تلاش بیشتری به خرج بدهد .

تعبیر خواب دیدن گربه و مار در حالتی دوستانه ، نشانه آغاز دعوا و کشمش است .

تعبیر خواب گربه از دید لوک اویتنهاو

تعبیر خواب چنگ خوردن از گربه ،مانع است

تعبیر خواب گربه سیاه ،بدبختی است

تعبیر خواب نوازش کردن گربه، ناسپاسی است

تعبیر خواب گربه ای که میو میو میکند، یک دعوی طولانی است

تعبیر خواب پوست گربه ،پیدا کردن یک شیء گم شده است

تعبیر دیدن گربه،دوست نا دوست است

تعبیر خواب گربه وحشی ،دوست خطرناک است

تعبیر خواب زدن یک گربه ،خیانت است

تعبیر خواب از دید یوسف نبی ع

تعبیر دیدن کشتن گربه درویش گردد

تعبیر خواب گربه , تعبیرخواب گربه , دیدن گربه در خواب

تاریخ ارسال: چهارشنبه 1 اردیبهشت 1395 ساعت 08:06 | نویسنده: ولی قره چوله | چاپ مطلب 0 نظر